SK
EN
INDIVIDUÁLNY PRÍSTUP
ORIGINÁLNE RIEŠENIA
JEDINEČNÉ CHUTE
ŠPIČKOVÝ SERVIS
ŠTÝL
Naša filozofia?
"Zo všetkých lások najúprimnejšia je láska k jedlu"

George Bernard Shaw
Aj keď sa tento výrok známeho anglického autora môže zdať nadnesený, láska k jedlu je základom našej práce v gastronómii už viac ako 10 rokov. V kombinácii s profesionálnym a individuálnym prístupom, spoľahlivosťou a schopnosťou neustále prinášať inovatívne riešenia tvorí základnú filozofiu BENCIK CULINARY GROUP a divízie cateringu pod názvom Partyguru CATERING.
Prvotriedna kvalita surovín, vysoké nároky na dodávateľov a personál, ako aj kreativita vo vizuálnej prezentácii jedál sú pre nás samozrejmosťou.
Partyguru CATERING tvorí skusený tím odborníkov, ktorí premenia vaše zadanie na jedinečný, originálny a chutný zážitok, ktorý vaši klienti, zamestnanci či priatelia ocenia.
Využívame pri tom tím viac ako 200 zamestnancov – manažérov, kuchárov, cukrárov, barmanov, čašníkov či pomocného a technického personálu, ktorý je na zvládnutie cateringových akcií nevyhnutný.
Zároveň máme k dispozícii zázemie viacerých veľkokapacitných kuchynských zariadení v našich prevádzkach. Medzi našich spokojnych klientov patrí aj Slovenská sporiteľňa,Slovak Telekom, Tatrabanka, ČSOB, Rothschild Bansk, Incheba a mnoho ďalších.
HORE